Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nõukogude Liidu päritoluga invaliidide liikurid


You are not connected. Please login or register

61 aasta SZD

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

161 aasta SZD Empty 61 aasta SZD Jaanuar 19th 2011, 00:28

kaspar78



Tere
Olen Kaspar Järvala Kehtnast. Mul on olemas 61 aasta SZD mida hetkel taastan. Auto ostsin umbes 4 aastat tagasi 2000 krooniga. Autol oli 2 ala 3cm jämedust puud läbi põhja kasvanud, see seletab, umbes, auto seismise aega seal metas. Ühesõnaga oli suht kehvas olukorras. Puudu on ilukilbid,katuseraam mis hoiab tenti kinni, pooltelje sisemised otsas, salongi ja mootorivaheline kate ja võibolla veel mõningad pisijupid. Hetkel käib tõsine keevitustöö.
Umbes samal ajal, kui ostsin oma esimese ,,Invaka,, leidsin ühe samasuguse kere kodu lähedalt vanarauahunnikust. Kõik plekid olid olemas, aga muidugi suht kõverad. Saan neid plekke kasutada oma hetkel keevituses oleval invakal.
Kui jutt hakkas külavahel levima minu invakast, siis ilmus välja igasuguseid mehi, kes olid kunagi samasugust masinat omanud. Ühe mehe jutu järgi olevat tema isakodus veel praegugi ,,sõidukorras invakas. Pakkusin ,et olen selle masina ostust huvitatud,mille peale öeldi ,et 500 eeku ja mine lohista minema see risu. Kui kohale jõudsin oli sellest ,, sõidukorras,, invakast järel ainult tühi kere.Minu õnneks suht sirgete plekkidega.
Vahepeal sain Rakvere vanarauameestelt ühe invaka raami millel oli küljes tagaõõtsad ja esisillatala.
Niiet üht-teist mul on millest ehitada. Eks annan oma ehitustest edaspidi teada.

Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele